Oferta

T.Z. Transport jest firmą działającą na rynku transportowym, specjalizującą się w obsłudze rynku holenderskiego. Zajmujemy się organizacją rozwiązań transportowych dla różnych podmiotów gospodarczych, z dużym akcentem na obsługę branży stalowej. Do tego celu posiadamy specjalistyczne naczepy typu Coilmulde do przewozu zwoi stalowych (kręgi).

Dla ładunków przestrzennych posiadamy naczepy typu "Mega" o powiekszonej kubaturze do 102 m3. Naczepy tego typu posiadają dodatkowo inowacycjny dach hydrauliczny. Dzięki temu rozwiązaniu możemy również, przy bocznym załadunku wstawić 3 metrowe palety i wykorzystać maksymalną wewnętrzna wysokość naczepy.

Nasza baza jest usytuowana w bardzo dogodnym położeniu geograficznym dla komunikacji drogowej centralnej Polski
(w promieniu 200km obejmujemy Gdańsk, Poznań, Łódź, Warszawę oraz Olsztyn).

Możemy zaproponować Państwu korzystanie z naszych usług za optymalne stawki frachtowe - nasz Klient nie płaci za eksploatację przestarzałego taboru, za usuwanie awarii na trasie, za stracony czas i zaufanie swoich kontrahentów.

Licząc na przychylne ustosunkowanie się do przedłożonej oferty, oddajemy do Państwa dyspozycji nasze doświadczenie, nowoczesny i różnorodny tabor oraz szerokie możliwości techniczne firmy.

Wszystkie nasze pojazdy są monitorowane systemem GPS